KADJAR nově s 1,2TCe EDC a další novinky

Osobní vozy

Kadjar

Renault Kadjar je od dubna dostupný s novou motorizací Energy TCe 130 EDC. Ta kombinuje známý zážehový přeplňovaný čtyřválec o výkonu 96 kW (130 k) s automatickou dvouspojkovou převodovkou EDC se sedmi převodovými stupni. Jedná se o převodovku použitou již na modelech Espace a Talisman, která zanedlouho doplní nabídku i na Novém Mégane.

Nová motorizace bude dostupná na výbavách Zen a Intens.

Příplatek za automatickou dvouspojkovou převodovku EDC se sedmi rychlostními stupni činí oproti verzi se šestistupňovou manuální převodovkou 50 000 Kč.

Talisman

Renault Talisman je možné od dubna objednávat také ve verzi Grandtour, přičemž příplatek oproti verzi sedan činí 30 000 Kč.

Stejně jako pro verzi sedan disponuje zárukou na 5 let nebo 150 000 km s Premium Assistance v ceně vozu. Nyní je možné využít výkupní bonus 30 000 Kč, pokud u prodejce necháte svůj starý vůz. Pro firemní klientelu jsou navíc připraveny speciální podmínky na nákup vozu.

Díky operativnímu leasingu ve spolupráci s Unicredit Fleet Management, díky kterému lze jezdit modelem Talisman ve verzi sedan i grandtour již za 7 300 Kč bez DPH měsíčně.

Renault Talisman jako jediný ve své třídě nabízí aktivní řízení všech 4 kol s natáčecí zadní nápravou – systém 4Control, který se pojí s nastavitelnou tuhostí tlumičů. Díky němu je manévrování ve městě s malým poloměrem otočení stejně jednoduché, jako s vozem Renault Clio. Naopak ve vyšších rychlostech zajišťuje rychlejší průjezd zatáčkami a vyšší úroveň stability a bezpečnosti.

Talisman je technologiemi přímo nabitý, nabízí full LED světlomety, řadu komfortních a bezpečnostních asistentů, online multimediální systém R-Link 2 s nebo systém Multi-Sense, pomocí kterého lze volit z 5 jízdních režimů.

Espace

Renault Espace je možné zakoupit s využitím výkupního bonusu 30 000 Kč, pokud u prodejce necháte svůj starý vůz. Pro firemní klientelu jsou navíc připraveny speciální podmínky na nákup vozu. V ceně vozu má klient navíc záruku na 5 let nebo 150 000 km s Premium Assistance.

Rodinný corssover Espace jde svou vlastní cestou. Nabízí aktivní řízení všech 4 kol s natáčecí zadní nápravou – systém 4Control, který se pojí s nastavitelnou tuhostí tlumičů. Technologii, kterou využije většina klientů denně. S tímto systémem je manévrování ve městě s velkým vozem Espace stejně jednoduché, jako s vozem Renault Clio. Naopak ve vyšších rychlostech zajišťuje rychlejší průjezd zatáčkami a vyšší úroveň stability a bezpečnosti.

Espace je technologiemi přímo nabitý, nabízí full LED světlomety, řadu komfortních a bezpečnostních asistentů, online multimediální systém R-Link 2 s horizontálně umístěnou 8,7“ velkou obrazovkou, nebo systém Multi-Sense, pomocí kterého lze volit z 5 jízdních režimů.

Užitkové vozy

Nové financování užitkových vozů Renault

Servis na 4 roky zdarma nyní mohou získat firmy a podnikatelé, kteří využijí značkového financování 103% Service. Navíc při délce financování 3 roky a akontaci 35% přeplatí pouze 3 % z ceny vozu. Bez skrytých poplatků, naopak s atraktivní sazbou havarijního pojištění 1,8% (10% spoluúčast) – to je prostě skvělá nabídka určená pro budoucí majitele modelů Kangoo Express (servis zdarma na 4 roky / 100.000 km), Trafic Furgon či Master Furgon (servis zdarma na 4 roky / 150.000 km).

Business Days

V rámci pravidelné akce zaměřené na přestavby užitkových vozů Renault si můžete prohlédnout přestavby na bázi modelu Master. Valník, skříňová nástavba či chladírenské úpravy, to vše a mnohem víc dokáží dealeři Renault Pro+ spolu s certifikovanými dodavateli zajistit pro klienty přesně podle jejich potřeb a přání.

Horkou novinkou v nabídce je pak Master valník s plachtou s kabinou typu TwinCab. Její výhodou je spací vestavba situovaná nikoli nad sedadly a v prostoru za nimi. Posádka tak ocení nejen lepší dostupnost, ale také variabilitu tohoto prostoru – lůžko lze snadno proměnit na jídelní kout. Samozřejmostí široká nabídka doplňkové výbavy jako je nezávislé topení, pneumatické odpružení zadní nápravy atd.

Akce je proběhne v období duben – květen ve specializovaných dealerských centrech PRO+ a její součástí je i zvýhodněná nabídka pro přestavby na bázi modelu Master.

RENAULT Servis

JARNÍ SERVISNÍ AKCE : 1. 3. – 31. 5. 2016

LETNÍ PNEUMATIKY

S příchodem jara nastává čas pro kontrolu Vašeho vozu po zimní sezoně a samozřejmě i pro přezutí pneumatik ze zimních na letní. Při této příležitosti jsme pro Vás připravili širokou nabídku letních pneumatik a hliníkových disků za lákavé ceny.

V nabídce pneumatik si můžete vybrat z prémiových nebo ekonomických značek. Při koupi čtyř kusů hliníkových disků Alcar dostanete od nás navíc čistič kol jako dárek!

Při návštěvě servisu můžete využít i další výhodné nabídky:

  • akční ceny údržby klimatizace
  • atraktivní nabídku nosičů jízdních kol
  • balíčky originálního příslušenství se zvýhodněním 20 %
  • jarní prohlídku vozu za akčních 299 Kč

Akce probíhá do konce května 2016.

 ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ RENAULT

Pro většinu modelů jsou připraveny balíčky příslušenství obsahující tematický mix produktů. Zaměřeny jsou na praktické využití vozu, jeho styling či pohodlí řidiče a jeho spolucestujících. Při koupi příslušenství v balíčku ušetří zákazník 20% oproti nákupu produktů samostatně.

S naší kompletní nabídkou se můžete podrobněji seznámit na www.renault.cz/servis nebo navštivte přímo náš autorizovaný servis Renault, kde Vám rádi poradíme s výběrem pro Váš vůz.

Kompletní tisková zpráva zahrnující informace o vozech Dacia je zde.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *