Květnové novinky na českém trhu

Osobní vozy

Měsíc crossoverů Renault

V květnu přichází značka Renault s akcí Měsíc crossoverů Renault, v jejímž rámci se zaměřuje na modely Captur a Kadjar.

Na obou modelech je po omezenou dobu k dispozici dvojice limitovaných sérií Spring Edition, resp. Spring Edition Plus, které kombinují bohatou základní výbavu s klientskou výhodou až 46 000 Kč vč DPH.

V případě obou modelů obsahuje limitovaná série Spring Edition v základní výbavě automatickou klimatizaci (pro Kadjar dvouzónovou), dešťový a světelný senzor, Hands-free kartu Renault, navigaci, disky kol z lehkých slitin a přední mlhové světlomety.

Limitovaná série Spring Edition Plus pak přidává další prvky výbavy specifické pro každý z modelů Captur a Kadjar. Klienti mohou navíc využít i bonusu 20 000 Kč vč DPH při výkupu jejich starého vozu.

Celkové komunikované zvýhodnění až 66 000 Kč vč DPH je platné pro model Kadjar ve verzi Spring Edition Plus při využití bonusu při výkupu starého vozu.

Espace

Renault Espace je možné zakoupit s využitím výkupního bonusu 30 000 Kč, pokud u prodejce necháte svůj starý vůz. Pro firemní klientelu jsou navíc připraveny speciální podmínky na nákup vozu. V ceně vozu má klient navíc záruku na 5 let nebo 150 000 km s Premium Assistance.

Rodinný corssover Espace jde svou vlastní cestou. Nabízí aktivní řízení všech 4 kol s natáčecí zadní nápravou – systém 4Control, který se pojí s nastavitelnou tuhostí tlumičů. Technologii, kterou využije většina klientů denně. S tímto systémem je manévrování ve městě s velkým vozem Espace stejně jednoduché, jako s vozem Renault Clio. Naopak ve vyšších rychlostech zajišťuje rychlejší průjezd zatáčkami a vyšší úroveň stability a bezpečnosti.

Espace je technologiemi přímo nabitý, nabízí full LED světlomety, řadu komfortních a bezpečnostních asistentů, online multimediální systém R-Link 2 s horizontálně umístěnou 8,7“ velkou obrazovkou, nebo systém Multi-Sense, pomocí kterého lze volit z 5 jízdních režimů.

Espace Initiale Paris v prostředí luxusního Zámečku Petrovice. Foto: RN
Espace Initiale Paris v prostředí luxusního Zámečku Petrovice. Foto: RN

Užitkové vozy

Nové financování užitkových vozů Renault

Servis na 4 roky zdarma nyní mohou získat firmy a podnikatelé, kteří využijí značkového financování 103% Service. Navíc při délce financování 3 roky a akontaci 35% přeplatí pouze 3 % z ceny vozu. Bez skrytých poplatků, naopak s atraktivní sazbou havarijního pojištění 1,8% (10% spoluúčast) – to je prostě skvělá nabídka určená pro budoucí majitele modelů Kangoo Express (servis zdarma na 4 roky / 100.000 km), Trafic Furgon či Master Furgon (servis zdarma na 4 roky / 150.000 km).

Business Days

V rámci pravidelné akce zaměřené na přestavby užitkových vozů Renault si můžete prohlédnout přestavby na bázi modelu Master. Valník, skříňová nástavba či chladírenské úpravy, to vše a mnohem víc dokáží dealeři Renault Pro+ spolu s certifikovanými dodavateli zajistit pro klienty přesně podle jejich potřeb a přání.

Horkou novinkou v nabídce je pak Master valník s plachtou s kabinou typu TwinCab. Její výhodou je spací vestavba situovaná nikoli nad sedadly a v prostoru za nimi. Posádka tak ocení nejen lepší dostupnost, ale také variabilitu tohoto prostoru – lůžko lze snadno proměnit na jídelní kout. Samozřejmostí široká nabídka doplňkové výbavy jako je nezávislé topení, pneumatické odpružení zadní nápravy atd.

Akce je proběhne v období duben – květen ve specializovaných dealerských centrech PRO+ a její součástí je i zvýhodněná nabídka pro přestavby na bázi modelu Master.

Pasted_Image_04_05_16_11_07

RENAULT Servis

JARNÍ SERVISNÍ AKCE : 1. 3. – 31. 5. 2016

LETNÍ PNEUMATIKY

S příchodem jara nastává čas pro kontrolu Vašeho vozu po zimní sezoně a samozřejmě i pro přezutí pneumatik ze zimních na letní. Při této příležitosti jsme pro Vás připravili širokou nabídku letních pneumatik a hliníkových disků za lákavé ceny.

V nabídce pneumatik si můžete vybrat z prémiových nebo ekonomických značek. Při koupi čtyř kusů hliníkových disků Alcar dostanete od nás navíc prémiový čistič kol jako dárek!

Abyste si při svých cestách mohli užívat svěží jarní vzduch plnými doušky, musí být Vaše klimatizace plně funkční. Proto jsme pro Vás také připravili speciální akci na čištění klimatizace pouze za 499 Kč.

Při návštěvě servisu můžete využít i další lákavé nabídky:

  • jarní prohlídku vozu za akčních 299 Kč
  • atraktivní nabídku nosičů jízdních kol
  • balíčky originálního příslušenství se zvýhodněním 20 %

Akce probíhá do konce května 2016.

 ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ RENAULT

Pro většinu modelů jsou připraveny balíčky příslušenství obsahující tematický mix produktů. Zaměřeny jsou na praktické využití vozu, jeho styling či pohodlí řidiče a jeho spolucestujících. Při koupi příslušenství v balíčku ušetří zákazník 20% oproti nákupu produktů samostatně.

Pasted_Image_04_05_16_11_10

One thought on “Květnové novinky na českém trhu

  1. Objednal jsem si nový Kadjar a tu 20 tis. slevu jsem dostal i když ode mně auto nevykoupili, ale prodal jsem ho jinde. Stačila kopie TP a kupní smlouva. Tenhle přístup mě vážně potěšil !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *