Mégane premiere edition v Česku!

Poslední dobou nám chodí na náš mail „redakce (zavináč) rnews.cz“ hodně dotazů týkající se nového Mégane. Ačkoliv jsme už v minulosti přinesli informace o výbavách, nyní máme k dispozici kompletní informace týkající se našeho trhu.  Protože Renaultu se vyplatila strategie, kterou zavedl poprvé u Kadjaru, následně u Talismanu, bude se opakovat také zde. Od 8.2. budou mít zákazníci možnost nechat se zaujmout speciální výbavou, která prodeje odstartuje. Takzvaný Premiere Edition opět nabídne nejlepší poměr cena x výbava a umožní zákazníkovi pořídit výbornou výbavu zdarma. Jaká to bude si můžete přečíst v našem článku. 

71390_1_5.aspx

Vůbec poprvé budou mít možnost se zákazníci podívat na nového Mégane v polovině února, kdy vozy dorazí ke koncesionářům. Ještě dříve, konkrétně 15. 2. však dojde k možnosti objednat si speciální výbavový stupeň PREMIERE EDITION, který bude k dispozici pro zákazníky, kteří chtějí být poctění exkluzivní výbavou a rychlým dodáním vozu. Těch bude pro náš trh určeno 120 kusů ve čtyřech barevných odstínech. To jak Renaultu záleží na tomto stěžejním modelu, kterého se v poslední generaci prodalo téměř 16 tisíc svědčí i spojení s největší událostí tohoto roku v showroomech. Speciální „Dny Renault Mégane“ proběhnou od 7. do 19. března. K dispozici budou u koncesionářů bohaté programy a možnost vyzkoušet si právě tuto horkou novinku. Takže pokud máte ve svém okolí některého z partnerů Renault, rozhodně doporučujeme si v tomto čase udělat volno.

Co tato startovací výbava obsahuje?

Automatická klimatizace

Radio MP3 Bluetooth

Handsfree karta

16″ disky z lehké slitiny

Světlomety LED Edge (neplést s LED PURE VISION)

Elektricky ovládaná okna vpředu a vzadu

Kožený volant

Mlhové světla

Rezerva

Výbava bude spojená s agregáty TCe 100 (74kW) a dCi 110 (81kW). Výhodou bude možnost dodání vozů v exkluzivních termínech. Server Renault NEWS bude příchod vozů na český trh monitorovat a přinášet aktuální informace, proto nás sledujte i nadále. To co Vás zajímá nejvíce si necháme na závěr. Určitě jste doufali, že se zde dozvíte i cenu. Tu si Renault zatím nesmírně střeží a my mu v tom zatím pomůžeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *