Renault Koleos Ph3!

Renault pomalu připravuje pro své SUV Koleos v pořadí již třetí verzi faceliftu. Možná už nikoho nepřekvapí že se bude ubírat směrem, jaký navrhnul Laurence van Den Acker, tj. masivní logo na černém podkladu, které doplňují chromované lišty a přední LED diody denního svícení. Tím by radikální část změny měla skončit. Jestli se změny dočkal i interiér je zatím záhadou. Toto SUV, které na začátcích prodejů nemělo zrovna na růžích ustláno se těší postupně rostoucí oblibě a ve světě nachází stále více zákazníků. Za rok 2012 se prodalo na celém světě téměř 57 tisíc vozů ať už pod jménem Renaultu nebo Samsungu. Vůz by měl přijít na trh s modelovou řadou 2014. Dle informací pocházející z francouzského Renaultu by neměl být Koleos posledním modelem, který dostane novou příď. Tím dalším modelem je údajně Mégane, který tak zatraktivní závěr svého životního cyklu. Nástupce je totiž naplánován na zářijový frankfurtský autosalon!

Aktuální generace modelu Koleos

 

Pro úplnost přidávám graf prodejů tohoto modelu v ČR. Rok 2013 obsahuje pochopitelně údaje od ledna do dubna.

Zdroj: yiche.com.

3 thoughts on “Renault Koleos Ph3!

  1. Někdy nechápu, proč byl špičkový design Dusteru určen popelnici a proč tahle odporná, oteklá, tupá, výrazem doslova debilní žába připadla Koleosu.
    Mít Duster pěkný a kvalitní vnitřek, nějaké lepší motory a kdyby se vyměnily ty levné vnější detaily (kliky, zrcátka atd.), pak by to bylo hogo fogo.

  2. Nicméně zajímavé, že i když krásy moc nepobral, tak si i přes vysokou cenu dokáže najít své zákazníky, což upřímně řečeno se Renaultu ČR moc nedaří prodávat auta u kterých je cena nad 600 tisíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *