Den Renault v Ostravě !!!

Tímto textem, zřejmě nadchnu všechny fanoušky francouzské značky s diamantem ve znaku, kteří bydlí ať už přímo v centru nebo v blízkosti moravskoslezské metropole Ostravy. 18. května se koná v areálu centra bezpečné jízdy Libros akce s názvem DEN RENAULT OSTRAVA. Doba konání je od 10:00 do 16:00 hod. Premiéru si zde odbude horká novinka z Francie – Renault Captur, kterého zde doveze místní dealer Autoset Centrum. K dispozici bude také další z novinek – Renault Clio RS 200! Zájemci si potom budou moct vyzkoušet vozy Renault Koleos a Dacia Duster v terénu, nebo vyhýbací manévry s vozy obsahující aktivní zadní nápravu 4 Control (Laguna a Laguna Coupe). Součásti budou také ostatní vozy nabízené na trhu i ty, které prošly nedávnou modernizací či modelovou obměnou ať už se značkou Renault nebo Dacia.

Adresa místa konání: Libros, Palackého 1114, Ostrava – Přívoz

Foto: Renault

6 thoughts on “Den Renault v Ostravě !!!

 1. DIAMANT VE ZNAKU – tak teď díky tobě vím, co má logo doopravdy představovat. 😀

  1. Vidíš, jsem tvé znalosti o něco obohatil :-))) V některém z příštích příspěvku se budu logu a jeho historii určitě věnovat, tak snad tě potěším 😉

 2. V Ostravě se dneska koná DS TOUR! Je to také prezentace francouzské značky, jde o Citroen a jeho vozy řady DS. Budou tam k vidění a vyzkoušení různé varianty, prý i DS3 Cabrio, tak to by stálo za návštěvu. Je to až do 20 h u Avion Shopping Park.

 3. Jaké to bylo? Rád bych se podobné akce zúčastnil ve východních Čechách, údajně tady má taky něco být, ale na stránkách Renaultu nemůžu najít ani zmínku.

  Konkrétně bych se moc rád svezl Cliem R.S., dali k tomu prostor?

  1. Bylo to skvělé! Mám připravené reportáže, jak ze zmiňovaného dne, tak z představení nového Capturu. Jen malinko bojuji s časem. Ale stručně – Clio RS bylo zapůjčeno od importéra s podmínkou najetých 0km, takže bylo jen vystavené s možnosti sednout si do něj. Trošku zklamání, ale pořadatelé mohli být vůbec rádi, že se jim podařilo si to Clio půjčit.

   Na stránkách Renaultu nic nenajdeš, zkus se spíše poptat po koncesionářích, ti to pořádají, importér s tím nemá kromě zapůjčení vozů nic společného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *