Imported from France!

Na dnešní den si jako odlehčení můžeme prohlédnout reklamu, kterou české publikum bohužel nemělo možnost vidět. Řeč je o reklamě na model LAGUNA COUPE. Ta spatřila světlo světa z kraje roku 2012. Hlavním mottem bylo ukázat výjimečnost vozu a snaha o celkové lepší vnímání značky.  Reklama se odehrává v přístavišti, kde projíždí Laguna Coupe v tmavé metalíze. Pod různými úhly natočené záběry jsou doprovázené zvučnou melodií a komentářem se slovy: „spolehlivý, precizní, náročný, elegantní, unikátní“.  Jednotlivé záběry se soustřeďují na detaily a ukazují auto v úhlu odpovídající danému komentáři. Zdůrazněna je značka INITIALE PARIS, která již tradičně je u Renault zárukou nejluxusnější výbavy. Součásti je také demonstrace aktivního podvozku 4 Control, který výrazným způsobem zlepšuje jízdní vlastnosti vozu. Této technologii se však budeme věnovat v některém z příštích příspěvků zde na blogu.

Stejně jako u minulého příspěvku i nyní je součásti doprovodná zvuková stopa pro případ, že by vás zaujala. Pro hudební podkres reklamy byl použit song od autora SOMMET s názvem Base Camp.

 

4 thoughts on “Imported from France!

  1. Jak tak prosím tě vkládáš ty videa? Já na to používal ty první dvě záložky a hodilo mi to jenom link. Je to ten třetí určený přímo pro youtube a co potřebuju udělat pro vložení tohohle náhledu? Zatím jsem to moc neprozkoumával. Předem díky za případnou odpověď.

  2. Videa vkládám tak, že v editoru kliknu na ikonu PŘEHRÁVAČ VIDEA (druhá ikona zprava hned vedle ankety) >> video z portálu >>youtube a jako ID dám kod co je v linku za =.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *