Koleos vstupuje na český trh!

Nový Renault Koleos nabízí výběr ze tří výbavových stupňů. Výbava ZEN je k dispozici ve spojení s motorem Energy dCi 130 a pohonem předních kol. Varianta INTENS nabízí výběr ze tří pohonných soustav: Energy dCi 130 4×2, Energy dCi 175 4×4 a Energy dCi 175 4×4 s převodovkou X-Tronic. Vrcholná výbava INITIALE PARIS je k dispozici exkluzivně ve spojení s jednotkou Energy dCi 175 X-Tronic a pohonem všech kol.

ZEN je k dispozici od 699 900 Kč a nabízí zejména:

disky kol z lehkých slitin 17”, čalounění v kombinaci látky a koženky, LED denní svícení, přední mlhové světlomety, zadní parkovací senzory, Handsfree kartu Renault, multimediální a navigační systém R-Link 2 s 7” displejem, hudební systém Arkamys.

INTENS začíná od 749 900 Kč a k výbavě ZEN přidává hlavně:

disky kol z lehkých slitin 18”, světlomety LED PURE VISION® , zatmavená zadní okna, elektrochromatické vnitřní zrcátko, zadní a přední parkovací senzory, parkovací kameru, zadní sedadla s děleným opěradlem 1/3-2/3 s funkcí Easy Break, multimediální a navigační systém R-Link 2 s 8,7” displejem.

INITIALE PARIS od 979 900 Kč, vrcholná výbava známá z ostatních vlajkových modelů Renault nabízí:

disky kol z lehkých slitin 19″ s designem Initiale Paris, kožené čalounění Nappa, elektrické otevírání víka zavazadlového prostoru s možností otevření pohybem nohy pod zadním nárazníkem, ventilovaná a vyhřívaná přední sedadla, Bose Surround Sound System s 12 reproduktory.

Nový Renault KOLEOS: jedinečné SUV segmentu D

Renault uvádí nejnovější přírůstek do svého portfolia, nový KOLEOS, který se veřejnosti poprvé představil při příležitosti mezinárodního autosalonu v Pekingu v roce 2016.

Nový KOLEOS má všechny vlastnosti, které lze od SUV segmentu D očekávat:

  • svalnatý a robustní design,
  • jedinečnou technologii pohonu všech kol,
  • nezpochybnitelné terénní schopnosti díky světlé výšce 213 mm,

A navíc know-how značky Renault:

  • uhlazený, komfortní interiér a sedadla se sedadly poskytujícími nejlepší komfort v daném segmentu
  • mimořádnou prostornost interiéru včetně prostoru 289 mm pro kolena zadních cestujících,
  • výbavu známou z ostatních špičkových modelů Renault, například multimediální tablet R-LINK 2.

Nový KOLEOS, který byl představen v čínském Pekingu v roce 2016 a již se prodává v Austrálii, Turecku, Asii, oblasti Perského zálivu a řadě zemí Jižní Ameriky, přichází do Evropy. Pyšní se robustním stylingem SUV, který se snoubí s komfortem a rafinovaností velkého sedanu.

Stejně jako na většině evropských trhů, i v České Republice je Nový KOLEOS nabízen také ve verzi INITIALE PARIS. Ta ohromí exkluzivním metalickým barevným odstínem černá Améthyste (doplňujícím osm dalších barevných odstínů dostupných pro tento model), výjimečnými koly o rozměru 19 palců a čalouněním kůží Nappa v černé barvě nebo v odstínech šedé.

Nový KOLEOS INITIALE PARIS se těší z řady jízdních asistenčních systémů včetně parkovacího asistenta Easy Park Assist a špičkového audiosystému BOSE® s 12 vysoce výkonnými reproduktory.

cenik_ Koleos _ final

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *